Коледж налагоджує співпрацю з територіальними громадами

20 жовтня 2021 року в коледжі викладачами циклової комісії трудового навчання та технологій був організований науково-практичний семінар «Сучасні форми та методи роботи на уроках трудового навчання» для вчителів закладів освіти Ратнівщини та міста Володимира-Волинського. Захід був ініційований для налагодження та посилення співпраці між коледжем та територіальними громадами.

Коледж радо зустрів гостей. Семінар відкрив М.Г. Савельєв, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України. Він промовив вітальні слова до гостей, розповів про конкурсні пропозиції, за якими коледж здійснює підготовку фахівців, окреслив перспективи розвитку технологічної освіти на Волині та в Україні в цілому.

Т.А. Карпук, голова студентської профспілкової організації, разом з вихованцями, провели цікавий екскурс у минуле та сьогодення навчального закладу. Про художні техніки обробки матеріалів та виготовлення виробів, під час екскурсії в музеї ДПМ, інформативно та цікаво розповіла Л.Г. Мартинюк, голова ЦК викладачів образотворчого мистецтва.

Також гості оглянули майстерні трудового навчання ЗОШ №5 ім. Анатолія Кореневського.

В навчальних майстернях коледжу студенти спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» провели екскурсії в деревообробному та слюсарному цехові, в лабораторії з харчових технологій та кабінеті креслення. В.В. Білітюк, завідувач навчальними майтернями, ознайомив гостей з матеріально-технічною базою та студентськими роботами. О.В. Клюд, викладач спеціальних дисциплін коледжу, організувала та представила шоу-дефіле студентських творчих робіт «Сучасне етно».

 Іванчук Ілона, студентка 4 курсу спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» провела для гостей майстер-клас «Виготовлення сувеніру». Із захопленням працювали всі гості: вчителі, директори, а головне була досягнута мета – кожен створив для себе виріб. Викладачі-методисти педагогічного коледжу Вітрук Ольга Ананіївна, Олексюк Галина Ярославівна поінформували присутніх про особливості фахової підготовки майбутніх вчителів трудового навчання у коледжі.

 

Доповіді представлені під час роботи пленарного засідання науково-практичного семінару:

- «Формування інформаційної компетентності здобувачів освіти за спеціальністю 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» - Цьось Василь Анатолійович, завідувач мистецько-технологічного відділення педагогічного коледжу

- «Формування професійної компетентності на заняттях технологічного практикуму» - Надворський Олександр Вікторович, викладач професійних дисциплін педагогічного коледжу.

- «Використання інноваційних методів на заняттях трудового навчання» - Арсенюк Юрій Петрович, голова методичного об’єднання вчителів трудового навчання Ратнівської ОТГ

- «Роль вчителя трудового навчання на уроках в закладах загальної середньої освіти» - Ліховська Наталія Леонідівна, вчитель трудового навчання ЗОШ №2 м. Володимира-Волинського.

Після обміну досвідом у колі однодумців, з метою ознайомлення з архітектурними перлинами Володимирщини, учасники семінару відвідали Святогірський Успенський Зимненський монастир.

Щиро дякуємо викладачам мистецько-технологічного відділення, які організували та провели захід. Дякуємо педагогам методичного об’єднання трудового навчання з Ратнівщини, педагогам Володимир-Волинської міської громади за участь у семінарі. Наш коледж готовий до співпраці та обміну досвідом.

Всі фото можна переглянути за посиланням:

https://photos.app.goo.gl/GdUbES5KuA4LFbio6

 

В.А. Цьось,

завідувач мистецько-технологічного відділення