Про оформлення нашого скверика

В цьому році внутрішнє подвір’я педагогічного коледжу приваблює своєю красою і чистотою. За сприянням народного депутата України Ігоря Гузя подвір’я було викладене бруківкою. Проведена реконструкція скверика, яку вдало спланувала місцевий художник ландшафтного дизайну Пономаренко Роксолана.

Студенти-випускники спеціальності «Образотворче мистецтво» Харченко Наталія і  Лев Ірина виконали масштабну дипломну роботу – садово-паркову скульптуру «Вихователька». Ідею і тему запропонував керівник дипломної роботи викладач-методист з багаторічним педагогічним стажем роботи Кумецький Олексій Володимирович.  Задум підтримав директор педагогічного ім. А.Ю. Кримського Савельєв Микола Григорович. Він не тільки підтримав, але й допоміг матеріалами, які були необхідні для виготовлення скульптури (металевий дріт, цемент та інші матеріали). Виготовлена вона із залізобетону, поверхню покрито фарбою, яка  імітує мідну поверхню. Під час виготовлення самої скульптури був присутній місцевий художник-скульптор Дубенчук Олег, який і був основним консультантом.

На тему скульптури надихнув образ молодої виховательки або вчительки, яких вже тисячі закінчили цей навчальний заклад і прославляють цю професію.

Скептики, яких дуже багато на кожному кроці, хочуть принизити цю роботу. Звичайно, на еталон скульптурного мистецтва вона не претендує, але на рівні студента спеціальності «Образотворче мистецтво» вона заслуговує високої оцінки.  Скульптура чудово вписується в ландшафт скверика, який засаджений декоративною рослинністю. Він милує очі будь-якого присутнього на подвір’ї цього славетного навчального закладу.

Олексій Кумецький, викладач образотворчого мистецтва

Всього оцінок: 248