У коледжі гостювали "бережани"

13 травня (п’ятниця) на запрошення студентів волонтерського товариства коледжу у нас гостювали представники Володимир-Волинської громадської організації «Берег надії». Гостей супроводжували наші волонтери, що співпрацюють з організацією на постійній основі, а саме:

  •  - Дарина Лебедь та Сніжана Кондратюк, які представляли волонтерів 3-Є під керівництвом Ігоря Поліщука;
  • - Богдан Ростопчин, який представляв волонтерів 3-А (керівник Валентина Залуніна).

Від студентської ради гостей супруводжував її голова – Максим Федорук.

Про студенське життя, історію та сьогодення закладу у захваті розповідали студенти наукового товариства секції «Педагогіки та психології» Тетяна Морозюк (4-В), Ірина Ющук (4-В), Демид Сад (4-Т), Людмила Дзеблюк (3-В), Анна Попик (3-Г), Марія Веремчук (3-Г), Таїса Базиленко (3-Г), Неля Грицанчук (3-Г), Валентина Коляно, Ольга Шлапа (3-Б).

Зворушлива атмосфера спілкування була підсилена несподіваними дарунками в кабінеті педагогіки від Лідії Катинської –керівника наукового товариства. Лідія Леонідівна запропонувала гостям взяти в дарунок м’яку іграшку, яка найбільше сподобалась. Приємно було споглядати, як мультяшні звірі отримали нових друзів, потрапивши в їх люблячі обійми.

Пройшовши коридорами закладу, зазирнувши у викладацьку та аудиторії, приміряючи ролі вчителя та студента, гості потрапили у дивовижний світ творчих студенських робіт.

Музей декоративно-прикладного мистецтва з любов’ю репрезентувала студентка 4-А Аліна Томчук (керівник Леся Мартинюк). Магія експозицій «Традиції і сучасність», «Писанки княжого граду» вражала учасників зустрічі.

Свій специфічний магічний вплив справив і кабінет інформатики, господиня якого (Наталія Поліщук) дозволила присутнім, працюючи за комп’ютерами,  втратити відчуття часу. Проте, погодні умови нагадали про його швидкоплиннність та необхідність завершувати цікаву зустріч.

У підсумку, коледжани отримали шквал компліментів та слів вдячності студентському та педагогічному колективу, його керівнику,  які лунали від глибини душі наших гостей. Учасники виразили наміри та сподівання на подальші зустрічі та співпрацю.

Всього оцінок: 340

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь