Календар новин

Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурсу "Твій шанс"

 28.03.2014р. студенти 3 курсу групи Б Кондисюк Анна та Лебедь В'ячеслав були учасниками Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу "Твій шанс", який проходив у м. Луцьку.

Звіт третіх курсів про проходження практики

З вересня 2013 року на базі початкових та 5-х класів ЗОШ №5 студенти 3 курсу групи Б під керівництвом викладача хореографічних дисциплін Карпюк Валентини Вікторівни проходили педагогічну практику з додаткової кваліфікації "Керівник дитячого хореографічного колективу". Організовуючи гурткову роботу в закріплених класах, вони сумлінно вчили своїх вихованців мистецтву танцю. 

Весна, краса і чистота – у роботах Вікторії Вавринюк

Дівчина не збирається зупинятися на досягнутому. Каже, що їй понад усе подобається творити і вона хоче й далі різнобічно розвиватися та радувати своїми роботами оточуючих. Впевнена, що у Вікторії все вийде, недаремно ж її ім’я означає «Перемога».

   4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, молода володимирська художниця Вікторія Вавринюк піднесла відвідувачкам відділення адаптації Володимир-Волинського територіального центру приємний подарунок. Тут відбулося відкриття персональної виставки робіт дівчини, наповнених красою, оптимізмом, душевною чистотою і подихом весни.

Золотих рук родина Сичиків

У міському територіальному центрі відкрились сімейна виставка родина Сичиків.

  І відрізняється вона від інших тим, що організована разом із територіальним центром і педагогічним коледжем, які тісно співпрацюють з жовтня минулого року. Студенти цього навчального закладу, проходячи практику навчають слухачів університету  третього віку.

Стінна газета "Педагог"

 Загальноколеджну стінну газету «Педагог» присвячену 200 річчю від дня народження славетного сина українського народу Тараса Шевченка, готували студенти 2 курсу групи «А» спеціальності «Образотворче мистецтво», Наумук Іван та Сиротюк Інна під керівництвом  викладача малюнка та живопису Олексія Кумецького. Наумук Іван виконав  живописні малюнки-ілюстрації з біографії Тараса Шевченка, Інна Сиротюк шрифтові композиції до газети. Обоє студентів є відмінники навчання, активні учасники громадської роботи коледжу.

 

Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає!

 Традиційно березень у нашому місті розпочинається Шевченківськими днями. Такі дні – це завжди порив заглянути до «Кобзаря», пошукати нові дослідження і документальні фільми про Тараса, спроба відійти від забальзамованого стереотипу Пророка-Страдника, по-новому відкрити для себе його геніальність .

Першість області з шахів

Вітаємо переможців обласних змагань з шахів

      06 березня 2014 р. в м. Луцьк відбулися змагання з шахів серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. В змаганнях брали участь 10 команд, збірну команду в складі коледжу представляли студенти Власенко Олександр, 1-Є та студентка Довгун Христина, 3-А. В командному та особистому заліку збірна команди коледжу посіла ІІІ призове місце 

Персональна виставка студентів Ганни Шух та Ігора Гарщаля

    «Вчитель має виховати учня,  учень повинен перерости вчителя».

Д. В. Павличко

   Мабуть, для досягнення ідеї українського поета Дмитра Павличка, кожен вчитель  в педагогічній діяльності намагається знайти індивідуальний підхід до кожного учня.  

 Користуючись принципом індивідуального підходу, викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» намагаються знайти шлях порозуміння із кожним студентом.

Олімпіада з інформатики

В середу 26.02.2014 року в коледжі під керівництвом Чуцького Миколи Андрійовича, викладача комп'ютерних дисциплін, відбулась олімпіада з інформатики серед студентів 1 курсів.

    Студенти коледжу вже неодноразово доводили, що володіють інформаційними технологіями. Призери попередніх років займали призові місця на обласній олімпіаді: Вітрук Роман 2 місце, Скок Катерина 3 і 1 місце в різні роки. Минулорічна наша представниця  - Марчук Наталія зайняла 4 місце в області.

Учасники цьогорічної коледжної олімпіади:

Регіональне методичне об’єднання

   З 17 по 19 лютого у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю. Кримського працювало регіональне методичне об’єднання викладачів соціально-економічних дисциплін педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації західного регіону.

Флеш-моб "Україна - єдина, Україна - неділима!"

Посилання на відео: http://youtu.be/RaMvflULpN4

Скачати відео у гарній якості можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B3EeoAC-kbJUUkdJYThPcGExdms/edit?usp=sharing