Календар новин

Інтелектуальне шоу «Брейн ринг»

 17 лютого 2014 року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі  ім.А.Ю. Кримського відбулось інтелектуальне шоу «Брейн ринг», організаторами та ведучими якого були викладачі коледжу Семенюк Діна Володимирівна та Стрільчук Микола Сергійович. У «Брейн рингу» взяли участь чотири команди: «Злі генії» (спеціальність «Образотворче мистецтво»), «Ерудити» (спеціальність «Технологічна освіта»), «Ренесанс» (спеціальність «Діловодство»), «Homo sapiens» (спеціальність «Початкова освіта»).

Олімпіада серед студентів спеціальності "Технологічна освіта

 13 лютого цикловою комісією викладачів технологічної   освіти  було проведено  І тур олімпіади спеціальності "Технологічна освіта" серед студентів 3-го курсу .

   Завдання олімпіади включали тести  з професійно-орієнтованої підготовки, виготовлення творчого проекту, розробку плану уроку, захист фрагменту уроку та  презентацію проектної діяльності .

 

Перемогу вибороли:

І місце: Федорук Тетяна  (3-Т), Пилипчук Владислав (3-Т);

ІІ місце: Шахраюк Інна (3-О), Данилюк Юля (3-Т), Семенчук Віталій  (3-О);

Загальноколеджна олімпіада з Історії України та Всесвітньої історії

Нещодавно у коледжі відбулась олімпіада з історії України та всесвітньої історії, у якій взяли участь 22 студенти І та ІІ курсів.

   Призові місця вибороли:

   З історії України:               І місце   2-Р Козак Тетяна

                                        ІІ місце  2-Р Ковтун Лев

                                       ІІІ місце 2-Р Дмишко Дмитро

   з Всесвітньої історії:      І місце    1-Т Татарчук Олег та 1- Р Троць Вадим

                                    ІІ місце   1-Є Яйдельська Вікторія

Афганістан … Мій біль…Моя пекуча пам’ять…

15 лютого 2014 року Україна відзначала 25-річницю з дня виведення військ з Афганістану. З нагоди річниці у коледжі відбувся виховний захід «Афганістан … Мій біль…Моя пекуча пам’ять…».  На заході був присутній ансамбль Володимир-Волинської спілки ветеранів Афганістану та локальних війн. Студенти 2-О, 2-Т на чолі з організаторами виховного заходу Наумчук О.П. та Стегній Т.А.  вшанували пам’ять тих, хто поліг в афганських ущелинах… 

Олімпіада з англійської мови

 10 лютого цикловою комісією викладачів іноземних мов та методики викладання іноземної мови   було проведено олімпіаду з англійської мови серед студентів 2-го курсу.

   Завдання олімпіади включали тести на перевірку мовної та мовленнєвої компетенцій.  Всі учасники продемонстрували вміння керувати своїм мовленням та структурувати його за допомогою тематичної організації,  зв’язності, логічної організації.