Календар новин

Зустріч з Світланою Муравською

  21 січня 2014 року художній музей Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського відвідала виконуюча обов’язки доцента Львівського інституту економіки і туризму, здобувач докторського ступеня центру пам’яткознавства НАН України, дійсний член українського комітету Міжнародної ради музеї Світлана Василівна Муравська. Вона познайомилася з колекцією художніх творів музею.

   Приємно була здивована колекцією підручників з образотворчого мистецтва, які були випущені для загальноосвітніх шкіл на протязі багатьох років починаючи з 1947 року.

Співпраця з художньою школою

Тісні творчі стосунки спеціальності «Образотворче мистецтво»   налагодились  з художньою школою. Вчителі школи часті гості у нас в коледжі (Михалик А.Ф., Надюкова І.Ю., Гарголь І.К.), а викладачі та студенти спеціальності відвідують заходи, які відбуваються у наших сусідів.

   Нещодавно студенти 3 курсу групи А провели свято посвяти в художники для учнів-першокласників художньої школи. Свято вдалося на славу: учні задоволені, батьки згадали дитинство – приймали участь у конкурсах, студенти отримали найвищі бали за індивідуальне завдання з методики художнього навчання.