Календар новин

Свято для душі

25 листопада 1838 року, тобто 175 років  тому, у мальовничому селі Стеблів, що на Черкащині,   народився Іван односельчан, співуча  колоритна мова земляків назавжди увійшли в його серце і душу.

  Нечуй-Левицький глибоко знав побут українського селянства, його звичаї, працелюбність, любов до гумору, проте не хотів він обминати і темних сторін його буття. Письменник з ними бореться дотепним і гострим словом.

Майстер – класи Надії Яцини для студентів коледжу.

8 грудня, в маленькій галереї культурно - мистецького центру міста Володимира - Волинського, відбулася презентація персональної виставки  робіт художниці зі Львова – Надії  Яцини,  яка представила високий рівень станкового живопису: пейзажі, портрети , натюрморти, а також графіку та композиції виконані різними художніми техніками.  

  Відвідини виставки та творчі зустрічі з художницею для студентів спеціальності образотворче мистецтво організували викладачі: Білик О.С., Токарева Т. М., Дембровська Л.Г.

Олійні фарби на полотні натхнення

13 листопада 2013 р. відбулося відкриття персональної виставки картин Іванни Кравченко. Жителька с. Суходоли, студентка педагогічного коледжу, презентувала виписане пензлем натхнення, подароване різнобарвним навколишнім середовищем під назвої «Політ душі». У художній галереї культурно-мистецького центру було представлено двадцять п'ять картин 20-річної художниці, написаних олійними фарбами.