Молодь обирає здоров'я!

10 квітня на базі Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» відбувся обласний тур VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
Цей щорічний захід проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.
Команда нашого коледжу «Лавина каротину» вперше взяла участь у фестивалі і одразу завоювала почесне ІІ місце.   Студенти продемонстрували ґрунтовні знання про здоровий спосіб життя та креативний підхід до підвищення рівня інформованості молоді про шкідливі звички. Команда представила літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, яка демонструвала переваги здорового способу життя. Від себе хотілося б додати, що наші «каротини» були на високому рівні – вони підтвердили добре ім’я педагогічного коледжу та показали свою творчість і свідомість.
Ми дякуємо усім, хто сприяв підготовці команди до участі: Токаревій Т.М. – за естетичне оформлення вигляду команди, викладачам спеціальності «Трудове навчання» – за пошиття прекрасних костюмів, керівництву коледжу та студентській раді – за організацію та підтримку.
Вітаємо команду «Лавина каротину» і бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати рухатися у правильному напрямку, показуючи яскравий приклад іншим молодим людям. За молоддю – наше майбутнє, зробімо його кращим!

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь