У ВВПК "Креативна молодь"!

Фотоальбом: 

Сказано – зроблено! Студенти коледжу 3-4 курсу спеціальності Образотворче мистецтво взяли участь у Всеукраїнському конкурсі відео робіт про мистецтво, і перемогли! Конкурс проводився на базі Переяслав-Хмельницького державного  педагогічного університету імені Григорія Сковороди. (https://phdpu.edu.ua/blog/2019/02/28/startuvav-vseukrayinskyj-konkurs-hudozhnoyi-tvorchosti-kreatyvna-molod/) Раді повідомити Вам про результати: І, ІІ і ІІІ місця, а також Гран-прі  конкурсу у наших студентів!

Перемогу за кількістю переглядів на сайті Університету отримали Вікторія Савчук з 4-А з керівником Ольгою Гудим, які представили на конкурс відео-презентацію творчих доробків викладача, художниці і громадської активістки Тетяни Токаревої.

Студенти 3-А Мілан Міщук (І місце), Світлана Подзізей та Марія Соболь (ІІ місце),  Оленки Романюк та Подгальська (ІІІ місце) вибороли перемогу у номінації Декоративно-прикладне мистецтво. Вони представили на розгляд журі відеофільм про студію писанкарства «Сонцеквітка», якою керує викладач та народна майстриня Леся Мартинюк.

Студенти та викладачі - керівники проектів дякують «кримчанам», які взяли участь в онлайн-голосуванні і привели нас до перемоги!

Ольга Гудим, викладач спеціальності Образотворче мистецтво

Всього оцінок: 131

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь