День Безпечного Інтернету 2019

День Безпечного Інтернету 2019 відзначався під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!» Цей День є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб сучасна молодь могла досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом експертів.

В лютому 2019 року студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Діловодство)» та 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) під керівництвом викладачів комп’ютерних дисциплін коледжу Ващука Б.В., Патріарх Ю.М. та Поліщук Н.В. прийняли запрошення Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України  та компанії ERC відзначити цей день разом з усім світом, приєднавшись до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Кожен учасник отримав доступ до курсу Мережної академії Cisco  “Вступ до кібербезпеки”  та мав можливість поставити запитання експертам в Анкеті зворотного зв'язку. За умови позитивного проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв'язку учасники отримали сертифікати.

Так як  більше 10 студентів успішно завершили курс Мережної академії Cisco  “Вступ до кібербезпеки” , то ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю.Кримського" теж отримав сертифікат учасника.

Вітаємо наш навчальний заклад та студентів з успішною участю в онлайн-уроці з нагоди Дня безпечного інтернету 2019.

Теги: 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь