«Година коду». Граючись вчимося

З 3 по 9 грудня 2018 року у світі проходить тиждень комп’ютерних наук. В його рамках відбулась міжнародна освітня ініціатива «Година коду» (Hour of Code), що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів та студентів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного заняття інформатики. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів та студентів у більш як 180-и країнах світу.

До цієї найбільшої освітньої події активно долучилися і студенти ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського». В рамках Години Коду студенти груп 2-О та 2-Т під керівництвом викладачів комп’ютерних дисциплін Поліщук Наталії Володимирівни та Патріарх Юлії Миколаївни та 3-Б, 3-В, 3-Г з Ващуком Богданом Володимировичем у формі гри та зі зрозумілими інструкціями за одну годину вчилися писати код і відразу бачили результати своєї роботи. Цього року організатори запропонували створити власну гру «Зоряні війни» та вирушити в мандрівку в далеку-далеку галактику з героями світу Діснея.

Майбутні вчителі інформатики у початкових класах через гейміфікацію спробували прості та веселі вправи. Одержані вміння застосовувати ігрові технології їм будуть в нагоді під час проведення пробних уроків навчальної практики. Студенти також пройшли лабіринт зі Злими птахами та дістались до омріяного жолудя Льодовикового періоду. Дана освітня ініціатива стала популярною у світі саме через свій унікальний формат.  Виконавши усі завдання, студенти одержали іменні сертифікати.

Всі ігри та інструкції з проведення доступні онлайн. Для кожного курсу Години Коду розроблені та перекладені більш ніж 30 мовами підручники, які працюють на персональних комп’ютерах, смартфонах, планшетах. Інформатика та програмування допомагають розвивати навички розв’язання задач на кмітливість, логічне мислення та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні та студенти отримують основу для успіху в будь-якій кар’єрі ХХІ століття.

 

Теги: 
Ваша оцінка: 2. Всього оцінок: 165

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь