Тиждень трудового навчання та технологій

З 16 по 19 жовтня 2018 року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі проходив  тиждень трудового навчання та технологій.

Ніхто не робиться майстром, не тренуючись майстерності», – стверджував Я.А.Коменський. У ці дні  ми поринули в атмосферу професійної майстерності та творчості.

Розпочали дійства Пузенков Микита та Лябук Марія з інформаційного повідомлення та перегляду фільму про здобутки студентів  та викладачів спеціальності.

Педагогічні працівники коледжу мали змогу відвідати майстер клас з плетіння соломи, який провела народна майстриня України Якимович В. П.

16 жовтня відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів спеціальності «Трудове навчання та технології» в історичному музеї Володимира-Волинського. Студенти: Супронюк В., Жилка В., Силівончик Г., Крапюк Г., Гупик Д., Войтович Ю., Ковалик Н., Мамосюк Ю., Гаврилюк С., Сиротюк В., Фісюк А., Лябук М., Драган І., Гарбузюк В., Ковальчук С., Вовк Ю., Фільчинкова Ю., Мельничук О. провели екскурсію та ознайомили присутніх з техніками виготовлених виробів.  Запрошуємо відвідати експозицію!

17 жовтня  всі охочі відвідали відкриті заняття студентів 4-го курсу спеціальності «Трудове навчання та  технології» з пробної педагогічної практики у школах міста згідно розкладу пробних уроків.

18 жовтня провели відкриті навчальні заняття викладачі: Сівак В.М., Костюк О.А., Клюд О.В., Вітрук О.А., Фурман С.М. для студентів спеціальності.

Педагогічний колектив циклової комісії трудового навчання та технологій разом з науковцями з вищих навчальних закладів України провели Всеукраїнський  науково-методичний семінар «Проблеми технологічної освіти в Україні». 

У рамках тижня проведено конкурс професійної майстерності серед студентів 4-их курсів спеціальності «Трудове навчання та технології». Учасники Пузенков М., Шковорода С., Ольховський В., Альохін О., Лябук М., Ковальчук С. продемонстрували високий професійний рівень.

Заключний день розпочався з лекції доцентів кафедри теорії і методики трудового та професійного навчання ХНУ Андрощук І.П., ТНПУ ім. В.Гнатюка Горбатюк Р.М. та УПУ ім.П.Тичини Ткачук С.І., для студентів груп 4-О, Т на тему «Педагогічна компетентність як показник фахової підготовки сучасного вчителя трудового навчання».

Відкриту консультацію до написання курсових робіт для студентів 3 курсу провела Білець Н. В.

Всі охочі мали змогу переглянути панораму відеомайстер-класів викладачів Вітрук О.А., Олексюк Г.Я.

Протягом тижня у головному корпусі коледжу функціонувала фотозона «Праця світ таким, як є, створила» від викладачів Костюка О.А., Клюд О.В., Шумік М.С.

Усі заходи, які були проведені в межах тижня, дали можливість студентам коледжу продемонструвати свої професійні вміння, навички та реалізувати творчий потенціал.

Всього оцінок: 166

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь