День безпечного Інтернету

Фотоальбом: 

Щороку другого дня другого тижня другого місяця у світі відзначається День безпечного Інтернету. В 2018 році він випав на 6 лютого. Гаслом Дня безпечного Інтернету в цьому році є вислів «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Студенти ВВПК також приєдналися до поважливого онлайнового спілкування для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій.

В цей день були проведені Патріарх Ю.М. та Цьосем В.А. заняття з інформатики з елементами тренінгу «Урок безпечності SID-2018», під час якого студенти спеціальності «Діловодство» ознайомилися з ключовими повідомленнями Safer Internet Day 2018, загрозами та небезпеками в Інтернеті. Майбутні менеджери зв’язків з громадськістю розробили ТОП-5 порад, зазначивши власні конкретні дії для того, щоб загрози в глобальній мережі не завдали шкоди здоров’ю. Кожен студент, створивши свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом, прийняв участь у челенжі #saferinternetchallenge.

Студенти дійшли висновку, що безпека залежить від позитивного вкладу кожного з нас. Вони пообіцяли: не принижувати людей в Інтернеті, не залишати образливі коментарі, не переглядати сцени насилля, не відвідувати аморальні сайти, не розповсюджувати персональні дані, не пересилати наперед кошти за сумнівні товари, не розповсюджувати спам і флуд та не переглядати сайти, які суперечать інтересам української нації та державі Україна.

Всього оцінок: 117

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь