День знань 2014

 Першовересневі дні щороку дарують нам по-літньому теплі та сонячні дні. Цей рік теж не став виключенням . А от свято День знань проходило зі сльозами на очах .

   Викладачі, батьки, студенти уважно слухали виступ міського голови Петра Саганюка, який зі сумом у голосі розповів, що тільки повернувся зі Сходу, наскільки складно там воякам АТО, як потрібна їм наша допомога. З початком навчального року привітав студентів отець Ігор Бігун, посмішки на устах присутніх з’явились лише тоді, коли священник окропив їх свяченою водицею.

   Директор коледжу М.Г. Савельєв говорив наскільки важлива зараз допомога нашим військовим, зазаначивши, що маленька краплинка надійшла від адміністрації та студенского профкому і від нашого навчального закладу – дві тисячі шприців для лікування поранених бійців 51 окремої механізованої бригади.

   На жаль, 16  серпня і у наш коледж надійшла страшна звістка – загинув випускник 2009 року Іван Григорович Пасевич – високий, русявий, світлоокий юнак, який обрав професію – захист Вітчизни. Він поспішав жити, у нього кохана дружина й маленький син, він посадив не одне дерево і, безумовно мріяв про гарний будинок для великої і дружньої родини…

   І от сьогодні, в день свята першого дзвоника, ми відкриваємо нашому герою меморіальну дошку, біля клена який він посадив будучи студентом другого курсу спеціальності «Технологічна освіта».

    Несправедливо! Гірко! Приїхав батько родини… Скорботу розділили всі присутні… Оберемки квітів, військовий салют, як повага, пошана до десантника, офіцера, який загинув, рятуючи життя своїх підлеглих.  Герої не вмирають !!! Пам’ять про них, про Івана Пасевича  буде жити вічно в наших серцях .

    Життя продовжується. Наші студенти-кримчани організували флеш-моб «Розмалюймо Україну в жовто-блакитний колір». І тепер паркан педагогічного коледжу  сяє як тепле вересневе сонце. 

Всього оцінок: 136

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь