Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Технологічна освіта»!

20-22 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта». В олімпіаді взяли  участь понад 100 студентів із 22 провідних вишів України ІІІ – ІV та І – ІІ та рівнів акредитації. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта» проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх учителів трудового навчання та технологій. Олімпіада проходила у кілька етапів: розроблення плану-конспекту уроку (І етап), захист творчого проекту (ІІ етап), тестування з професійно-орієнтованих дисциплін (ІІІ етап), проведення фрагменту уроку (IV етап). Обов'язковим етапом олімпіади була презентація спеціальності.

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського на олімпіаді представляли студенти-четвертокурсники відділення технологічної освіти Топольська Світлана та Іщук Владислав.

За підсумками олімпіади Світлана Топольська нагороджена медаллю «Переможець», дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологічна освіта» та дипломом лауреата премії імені Г. Є. Левченка за продемонстрований високий рівень теоретичних знань, здатність нестандартно мислити в певних педагогічних ситуаціях, вміння реалізовувати освітню, розвивальну та виховну функції процесу трудового навчання, Іщук Владислав – дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді із спеціальності «Технологічна освіта», а команда коледжу – дипломом «За креативність до виконання творчих проектів» .

На перемогу команди працював весь колектив педагогів спеціальності. Студенти і викладачі заздалегідь готувалися до участі в олімпіаді. Найбільше зусиль для наближення перемоги доклали викладачі Вітрук О.А., Білітюк В.В. Олексюк Г.Я., Клюд О.В., Кондисюк М.С., Фурман С.М., Сівак В.М.

Паралельно із проведенням олімпіади в Уманському педагогічному університеті ім. Павла Тичини проходили дві науково-практичні конференції: ІІІ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті член-кореспондента НАПН України В.К.Сидоренка, «Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку», VІ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті академіка Д.О.Тхоржевського, «Освітня галузь «Технологія»: реалії та перспективи», у яких поряд із науковцями провідних університетів України взяли участь викладачі Вітрук О.А., Білітюк В.В. та заступник директора з навчальної роботи Юринець О.О., що супроводжували учасників олімпіади.

Педагогічний та студентський колективи горді за студентів-переможців олімпіади, що у черговий раз підтвердили високу якість підготовки фахівців у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім А.Ю. Кримського...

Всього оцінок: 234

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь