Іменні стипендіати Фонду народного депутата України Ігоря Гузя «Прибужжя»

23 грудня у м. Нововолинську відбувся другий (фінальний) етап конкурсу здобуття іменних стипендій Фонду народного депутата України Ігоря Гузя «Прибужжя». http://fpb.org.ua/polozhennya-pro-konkurs-stipendij

До фінальної частини організаторами було відібрано 12 учасників, з них 7 – студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського, а саме: Грищенко Анастасія (1-А), Вакула Юлія (3-Г), Дахнюк Софія (3-А), Кузава Надія (2-О), Смолярчук Володимир (3-В), Шелейда Олена (4-В), Юринець Орися (3-В). Учасники фіналу презентували свої творчі роботи, що за тематикою спрямовувались на вирішення проблем населених пунктів, виборчого округу №19 (Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони та міста Володимир-Волинський і Нововолинськ). Роботи і презентації усіх студентів коледжу вирізнялися змістовністю, логічністю і креативністю власних ідей. Як наслідок, перемогу у конкурсі та першу іменну стипендію Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» (700 гривень щомісяця протягом ІІ семестру 2016/2017 навчального року) здобув студент коледжу Смолярчук Володимир. Третє місце також у нашої студентки Грищенко Анастасії. Розмір її стипендії становитиме 300 гривень. Друге місце у студентки Нововолинського електромеханічного коледжу.

Приємно, що споміж ідей та добрих справ нашого депутата, є місце для пошуку і підтримки талановитої молоді, стимулювання її активності. 

Всього оцінок: 152

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь