Вчимося для майбутнього!

 З 28.01 по 18.03.2013 року студенти 3 курсу групи Б спеціальності «Початкова освіта» проходили навчально-інформаційні курси, які складалися з двох частин: «Інформаційно-комунікаційні технології» та «Intel. Навчання для майбутнього». Нашим керівником курсів  був Цьось Василь Анатолійович.

Технологія в перекладі з грецької (techne) означає мистецтво, майстерність, уміння.

Основною метою навчально-інформаційних курсів є підготовка студентів до повноцінної життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства.

Нам, як майбутнім педагогам комп’ютер відкриває доступ до нетрадиційних джерел інформації, дає цілком нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, дозволяє реалізовувати принципово нові форми і методи навчання. Основний матеріал програми курсу подано в електронному вигляді, де поєднуються невеликі блоки текстової інформації, текстові завдання з інтерактивними вправами. Важливою перевагою курсу є те, що користувачі, які пройшли навчання за його програмою, отримують сертифікат.

Учитель сьогодні, як ніхто інший, повинен іти в ногу з часом, а інколи випереджаючи його, адже саме він творить майбутнє своїх учнів.

Саме тому студенти 3-Б курсу із задоволенням опанували курси. Виконували завдання, які під силу кожному студенту. Цікаво і захоплююче дізнатися щось нове, поринути у світ думок.

Найважливішим етапом нашої роботи був вибір теми проекту. Це було важко, але кожному з нас допоміг Василь Анатолійович, сказавши: «Оберіть, яка близька до серця і актуальна на сьогодні».

День за днем минав і ми багато чого дізнавалися нового. Кожна година курсів Intel  відкривала нові можливості… Були здобутки і труднощі, але поруч з хорошим керівником, який намагався навчити всіх, труднощі були подолані.

Особливо творчо працювали: Рудь Аня, Смільська Наталя, Троцевич Катя, Романчук Світлана. Такі студенти як: Тарасенко Марійка., Олексюк Марійка., Панасюк Аліна., Шпачук Оксана., Соколова Вікторія та я, автор цих рядків, шукали шлях до виконання завдань з точки зору творчого підходу і таємничої зацікавленості.

Студенти, які намагалися глибоко вникнути і відшукати проблеми у своєму проекті: Скулінець Світлана, Сурмач Антоніна, Шелещук Вікторія, Федорук Галина, Шеремета Олена.

Кожен студент трудився на славу і отримав відповідні результати. Проекти студентів характеризуються своєю оригінальністю, винятковістю та надзвичайністю.

Час прошов, а за плечима залишилися здобуті знання з комп’ютерних технологій і сертифікат у руках. Ми впевнені, що стали на порядок розумнішими і більш готовими до виконання найрізноманітніших завдань, що вимагають використання новітніх інформаційних технологій.

Марійка Степанюк

Подібні публікації