блоґ користувача admin

Програма для друку додатків до атестатів, або як полегшити роботу класних керівників.

Впевнений, що всі програмні продукти для закладів освіти мають бути доступними та зрозумілими для звичайного користувача, а всі інновації розпочинають свій шлях від вчителя.

Які завдання виконує наша програма?

Тези доповіді «Професійний веб-сайт навчального закладу як умова формування інформаційно-комунікаційної компетентності громади»

Раджу дану публікацію прочитати тим, хто зацікавленний в розвитку сайтів навчальних закладів

В даній статті ми спробуємо довести важливість професійних віртуальних ресурсів таких, як сайти навчальних закладів, їх значення у розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності громад регіону.

Коли ми чуємо слово сайт (від анг. site) – розуміємо, що мова йде про веб-сайт – віртуальний ресурс, який розміщений в глобальній мережі Інтернет. Більшість людей не задумуються, як вони створюються і що для цього потрібно.

«Сайт навчального закладу», дане словосполучення немає визначення в українській термінології як єдине поняття. Хоча часто застосовується в офіційних документах. На нашу думку, сайт навчального закладу – це професійний інформаційний ресурс, який розміщений у глобальні мережі Інтернет у публічному доступі, виконаний за принципами гіпертекту та гіпермедіа за допомогою прогресивних технологій. Даний віртуальний веб-ресурс повинен містити актуальну інформацію про освітню діяльність, персоналії, історію та традиції закладу освіти. У наповненні даного джерела повинні брати участь всі члени трудового колективу.